TAGASTUSTINGIMUSED

KAUBA KONTROLL JA TAGASTAMINE

  1. Kauba kättesaamisel kohustub klient avama pakendi ja kaubad üle vaatama. Juhul kui pakendis on kaupu, mille pakend on osa kaubast – näiteks jõulukalendrid jms kaubad, mille pakend peab olema korrektne, siis klient  avab need ettevaatlikult ja ei kahjusta pakendeid. See tingimus ei kehti  tavapakendi ehk pappkarpide kohta, mis on mõeldud ainult transportimiseks.  Juhul kui klient  kahjustab pakendeid, mis omavad unikaalset väärtust koos kaubaga, siis on müüjal õigus keelduda kauba tagastusest või nõuda kahju hüvitamist. Näide: söögiriistade säilituskarp. Müüjal on õigus nõuda karbi hinna kompenseerimist, kui klient tagastab söögiriistad ilma säilituskarbita.
  2. Juhul kui klient avastab kauba kättesaamisel, et talle on saadetud vale või defektne kaup, siis tuleb sellest e-poe klienditeenindust koheselt teavitada.

KAUBA TAGASTAMINE, LEPINGUST TAGANEMINE JA TAGASIMAKSED

  1. Kliendil on õigus põhjust esitamata lepingust taganeda 14 kalendripäeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Kättesaamiseks loetakse sms teavituse edastamist pakiautomaadi operaatorfirmalt kliendi mobiiltelefonile. 14 päeva tagastus ei kehti defektide ilmnemisel (vaata punkt 4.2).
  2. Kauba tagastamiseks 14 päeva jooksul võtab klient ühendust e-poe klienditeenindusega ja lepib kokku tagastamise kas pakiautomaadi, kulleriga või tagastab kauba ise. Kõik ühe tellimuse tagastused tuleb tagastada korraga. Tagastuse otsesed transpordikulud kannab klient. Defektse kauba tagastamisel kliendi poolt katab saatmiskulud Müüja.
  3. Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja rikkumata.
  4. Tagastatud kauba eest tasub müüja ostjale kogu ostusumma tagasi viivitamatult ostja pangakontole, kuid mitte hiljem kui 5 tööpäeva jooksul tagastatud kauba jõudmiseni  Müüjani.
  5. Müüjal on õigus keelduda kauba tagasi võtmisest, kui kaup on kahjustatud või rikutud.